סקס הוא אחת ההנאות הגדולות ביותר עבור רוב בני האדם, בכל הגילאים. כדי שהחוויה תהיה עוצמתית במיוחד כדאי להשקיע גם במשחק המקדים

1. עיסוי בכל הגוף ומכל הלב

עיסוי הוא המשחק המקדים האולטימטיבי.

השילוב בין המגע הגופני מצד אחד ומצד שני הנכונות להקדיש זמן, מחשבה ורצון כדי להעניק חוויה מהנה לפרטנר או לפרטנרית מוביל לעוררות פיזית וגם רגשית – כך שבעקבות עיסוי אירוטי הסקס יהיה תמיד מענג הרבה יותר. על-מנת לזכות בחוויה המלהיבה ביותר שיש, חשוב להקפיד על עיסוי סבלני וממושך ולא לדלג מיד לשלב הבא, לעבור ביסודיות על כל נקודה בגוף, ולבצע את העיסוי מכל הלב. שמנים אירוטיים יכולים לשדרג עוד יותר את העיסוי ואת יחסי המין.

2. תקשורת פתוחה וכנה

סקס איכותי מבוסס על תקשורת איכותית, כלומר תקשורת כנה ופתוחה. כשהכל הכל על השולחן ואין סודות או מתחים מיותרים, גם אתם וגם הפרטנרים שלכם משוחררים הרבה יותר ומרגישים חופשיים להתמסר באמת לאקט המיני – ולכן הוא הופך למרגש ועוצמתי. בפרט חשוב להקפיד לשתף את בן/בת הזוג בדברים שאתם אוהבים בסקס וגם באלה שפחות נעימים לכם, כך שאפשר יהיה להתכוונן זה לזו ולהפך.

3. בניית מתח לאורך כל היום

במקרים רבים אקט מיני הוא אירוע ספונטני, ולפעמים הוא גם נתפש ככזה שחשוב שיתפתח באופן טבעי – אבל למה בעצם לא להחליט מפעם לפעם שהיום בלילה יהיה סקס? כשקובעים מראש מועד, אפשר להתחיל לבנות את המתח המיני לאורך כל היום, למשל עם הודעות שמפרטות מה יכלול האקט (גם כשהפרטנר/ית בעבודה או בלימודים), עם ליטופים אגביים לקראת הלילה, לחישות קטנות באוזן שגם הן מספקות פרומו לסקס עצמו ועוד, וכל המרבה במשחק מקדים זה לאורך כל היום הרי זה משובח.

4. להתפשט לאט לאט

כשהאקט המיני מתחיל לא תמיד קל להתאפק, ובמיוחד כשרמת התשוקה גבוהה – אבל איפוק מעצים את הציפייה ואיתה גם את הריגוש לאחר מכן. בהתאם כדאי להתפשט לאט לאט, כשהפרטנר או הפרטנרית מתארים מנקודת המבט שלהם את מה שהם רואים, ומן הסתם מתלהבים ממנו.

5. ריקוד

בדומה לעיסוי אירוטי גם ריקוד הוא אקט חושני שמשלב פיזיות ורגש ולכן בונה את המתח המיני לקראת האקט עצמו.

6. אביזרים וצעצועים

המרכזיות של הסקס בחיים של רוב בני האדם הובילה לפיתוח שלל צעצועים ואביזרים שמגבירים את הגירוי. כשמשלבים אותם בחוכמה בתחילת האקט, רמת העונג מזנקת פלאים. כך למשל אם הגבר מפעיל ויברטור ונעזר בו כדי לעסות את הדגדגן של האישה, מובטחת לשני בני הזוג חוויה ייחודית ומסחררת חושים.

7. משחקי תפקידים

משחקים באופן כללי יכולים לשדרג כל אירוע, כולל סקס. גם אם עדיין אין לכם צעצועים מתאימים, תוכלו פשוט לשחק משחקי תפקידים שונים וכך להוסיף עוד אלמנט של ריגוש ליחסי המין. כמובן שאפשר גם לשלב בין פנטזיות לאביזרים – כאמור כשמדובר על משחק מקדים כל המרבה הרי זה משובח.

8. אווירה

אווירה חושנית מעוררת את היצרים ותורמת לא מעט להנאה. מומלץ להשקיע בתאורה רכה, במוזיקה מלטפת וגם מצעים חדשים הם השקעה כדאית לקראת אקט מיני שתזכרו לטובה עוד זמן רב.

9. סבלנות

כאמור ככל שמצליחים לדחות את רגע הסיפוק, כך האורגזמה תהיה חזקה יותר. בהתאם עוד מילת מפתח למשחק מקדים כיפי היא סבלנות – אל תמהרו אל שלב החדירה אלא הקדישו כמה שיותר זמן לליטופים, נשיקות, חיבוקים, ליקוקים ושאר הצורות של המגע, בהתאם למה שאתם והפרטנר/ית שלכם אוהבים. טנטרה היא שיעור מתקדם במשחק מקדים מופלא, וכדאי להתנסות גם בחוויה זו.

רוצים ללמוד עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם